Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Розробників Marvel’s Spider-Man звинуватили в сексуальних домаганнях та покриванні збоченців

Інформацію про це підтверджують і самі співробітники компанії.

Spider Man

Сол Бреннан раніше працювала на розробників Marvel’s Spider-Man — студію Insomniac Games. Нещодавно вона вирішила розповісти про причини свого звільнення. За її словами, жіноча частина колективу страждає від постійних сексуальних домагань. Окрім цього керівництво взагалі намагається приховувати те, що там діється.

У мене є двозначний список жінок, які постраждали від дій компанії — деякі настільки сильно, що вони взагалі відмовилися говорити про це зі мною. Insomniac Games завадила кар’єрі великих жінок, змусила їх «піти у відставку» й захистила чоловіків, що їх домагалися.

За свій період роботи я знала принаймні трьох чоловіків, яких компанія захистила за сексуальні домагання. Один потім пішов за власним бажанням, іншого тихо звільнили, коли він став занадто небезпечним.

Третій співробітник досі працює в студії, — незважаючи на те, що існує маса доказів його провини — тому що «неясно, хто мав рацію, а хто ні». Усе це відбулося в найближчі 4 роки, коли я працювала там.

Жінка також додає, що й сама стала жертвою домагань і подібного відношення. За її словами, співробітник HR-відділу до неї чіплявся та постійно пропонував зайнятися сексом. Хоча, його таки звільнили.

Окремо ж варто звернути увагу на слова художника з роботи над персонажами у Insomniac. Він підтверджує, що в студії дійсно великі проблеми.