😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Samsung Galaxy S11/S20: усе, що ми знаємо про майбутній флагманський смартфон

Ми зібрали для вас усю інформацію, яка вже з’являлася на просторах інтернету про новий девайс.

samsung

Про Samsung Galaxy S11 ходить чимало чуток, а більшість інформації — непідтверджені витоки. Очікується, що офіційно його представлять 11-го лютого на заході компанії Unpacked. Тепер розглянемо відомі факти.

Спочатку очікувалось, що смартфони цієї серії називатимуться Samsung Galaxy S11, проте через постійні витоки і слухи назву змінили на Samsung Galaxy S20. Крім оригіналу очікується презентація ще двох смартфонів серії: Samsung Galaxy S20 Plus та Samsung Galaxy S20 Ultra.

Йдемо далі: отже, випустять і представлять телефон 11-го лютого, а от коли ж його можна буде офіційно придбати? Якщо на сайті Samsung спробувати замовити смартфон, то отримаєте відповідь «товар доставлять 6-го березня». Схоже, саме тоді він і потрапить на полиці магазинів.

Щодо вартості ґаджету, то тут усе неоднозначно. Очікувалося, що його ціна буде схожою зі стартовою для попередньої моделі Samsung — від 800 до 900 доларів США. Проте, з’явилися дані про різні варіації смартфонів — 4G та 5G, і їх вартість має відрізнятися.

Дизайн

Якщо об’єднати разом усі витоки щодо девайсу, то отримаємо ось що: декілька камер мають розміститися у верхньому лівому кутку задньої панелі телефону. Поки що важно точно сказати, чи буде це організований рядок об’єктивів, чи їх розміщення планується в більш хаотичному порядку.

Найбільше чуток вказують на те, що Samsung Galaxy S20 матиме 6,2-дюймовий дисплей, S20 Plus — 6,7-дюймовий, а S20 Ultra — 6,9-дюймовий. Це доволі значне збільшення, порівняно з попередніми моделями.

Роздільність кожної моделі має скласти 3200 х 1440. Це означає, що телефон лінійки з найменшим екраном матиме найбільшу кількість пікселів на дюйм.

Окремо маємо зазначити, що усю лінійка Galaxy S20 планують оснастити ультразвуковими сканерами відбитків пальців. Виток розробників XDA стверджує, що ця технологія точно з’явиться щонайменше на Galaxy S20 Plus.

Час автономної роботи

Вважається, що оригінальна модель нової лінійки матиме акумулятор на 4 000 мАч, S20 Plus — на 4 500 мАч, а S20 Ultra — на 5 000 мАч. Варто зазначити, що більша ємність останньої моделі не означає, що працювати він буде довше, адже він матиме інший функціонал, а також забезпечуватиме роботу більшого екрану, на що також витрачається енергія. Очікується, що технологія швидкої зарядки з Samsung Galaxy Note 10 Plus також «переїде» до нової серії.

Характеристики та особливості.

Тепер перейдемо до найбільш технічної частини. Samsung Galaxy S11/ S20 скоріш за все поставлятиметься з набором мікросхем Snapdragon 865 (випуск 2019-го року). Проте, можливо, що така комплектація стане доступною тільки в США, а до інших країн телефон «приїде» з модернізованим процесором Exynos, 9830.

Знову ж таки, згідно з витоками, нова модель матиме 12–16 ГБ оперативної пам’яті. Щонайменше для S20 Ultra пропонуються варіанти збереження 128GB / 256GB / 512GB інформації. Роз’єм для MicroSD дозволить додати ще до 1 ТБ простору.

Окремо вказується, що нова лінійка смартфонів буде водонепроникна й пилонепроникна. Як і в будь-якому іншому випадку, не варто кидати їх у воду заради перевірки.

Нагадаємо, що вся представлена інформація — набір найбільш правдоподібних витоків і заяв, які мали найбільшу кількість підтверджень. Проте це аж ніяк не офіційне уявлення про телефон.