😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Секс, геніталії, наркотики та жорстоке насильство: з’явився опис дорослих сцен у The Last of Us: Part 2

Рейтингове агентство назначило для гри віковий рейтинг.

Рейтингове агентство ESRB визначило віковий рейтинг The Last of Us: Part 2. Виявилося, що гра оцінюється на «М» (17+). Усе через те, що в новій частині проєкту знайшли демонстрацію насильства, сексуального контенту, вживання наркотиків та використання нецензурної лексики.

У своєму описі агентство розповіло про вміст вказаного продукту. Представники детально розказали про те, які саме сцени стосуватимуться забороненого контенту.

У кат-сценах зображені наступні елементи насильства: полонену людину вішають на петлю й потрошать; противники б’ють молотком по руці затриманої жінки; персонажі стріляють у голови стрілами; чоловік неодноразово б’є руків’ям пістолета.

Гра містить сексуальний контент: пара роздягається й ненадовго вступає в статевий акт. Коли екран стає чорним, чути стогін (герої зображені по пояс з оголеними грудьми). Деякі зомбі показані з голими грудьми й геніталіями. Одна зі сцен демонструє двох персонажів, що палять марихуану в кімнаті, яка заповнена кущами конопель. У діалогах зустрічаються слова fuck і shit.

The Last of Us: Part 2 виходить уже 19-го червня ексклюзивно для PS4.