😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Серіал за Brothers in Arms уже в розробці

Нагадаємо, ігрова франшиза розповідала про події Другої світової війни.

Brothers in Arms

Видання The Hollywood Reporter повідомляє, що шоуранером серіалу за грою Brothers in Arms виступить Скотт Розенбаум, який раніше був сценаристом «Щита», «Королеви півдня» та «Візитерів». Іншим продюсером стане очільник Gearbox Ренді Пітчфорд. Де саме виходитиме шоу наразі невідомо, а Gearbox поки що лише шукає режисерів для зйомок.

Перший сезон розповість про події Другої світової війни. Головними героями стануть вісім солдат, які мають врятувати свого полковника, перш ніж супротивник дізнається про плани операції.

Brothers in Arms

Пітчфорд запевняє, що формат серіалу дозволить розкрити історії людей і саму тему більш детально, ніж це було в іграх. Скотт Розенбаум зі свого боку наголосив, що вони покажуть обидві сторони конфлікту, а також реальних історичних персонажів тих часів.

Крім того, перші епізоди зосередяться на «Операції „Тигр“» — навчаннях, які союзні війська провели у квітні 1944 року. Вони передували висадці в Нормандії. Проте вже в перший день німецькі торпедні катери атакували десантні кораблі, унаслідок чого загинуло понад 800 американських солдатів.

Нагадаємо, що Brothers in Arms — це серія шутерів про Другу світову війну від студії Gearbox. До основного циклу входять три гри: Road to Hill 30, Earned in Blood і Hell’s Highway, яка вийшла у 2008 році.

Brothers in Arms

Подивіться також на карантинний танець зі «Скажених псів» від Майкла Медсена, та оцініть, як могли би виглядати Ґамора та Богомол у фільмах Marvel.