😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Шарліз Терон вже не гратиме Фуріозу в майбутньому приквелі «Шаленого Макса»

Творці хотіли «омолодити» акторку, але передумали.

Фуріоза

Режисер «Шаленого Макса: Дорога гніву» Джордж Міллер підтвердив, що роботу над приквелом про Фуріозу вже розпочато. В інтерв’ю для The New York Times Джордж Міллер розповів про майбутній фільм та поділився деякими подробицями.

За словами постановника, у центрі сюжету буде Фуріоза. Картина розповість про молодість войовниці, коли їй було приблизно 20 років. Також додав, що Шарліз Терон не повернеться до виконання своєї ролі. Зараз команда шукає нову, молодшу акторку.

Довгий час я думав, що ми могли б просто використати цифрове омолодження Шарліз, але не думаю, що ми готові до цього. Незважаючи на гідні спроби реалізувати їх в «Ірландці», мені здається, що ефект «зловісної долини» нікуди не зник.

Джордж Міллер

У березні мережею ширилися чутки, що однією з претенденток на роль стала Аня Тейлор-Джой («Емма», «Нові мутанти»). Міллер із нею нібито вже встиг обговорити роботу. Однак, офіційних коментарів щодо цього немає.

Розроблення фільму про Фуріозу розпочалося ще давно. Чернеткову версію сценарію написали ще до того, як почали знімати «Дорогу гніву». Для того, аби актори краще зрозуміли своїх персонажів, Міллер та сценарист Нік Латуріс прописали детальніші історії для кожного з них. У Фуріози вона вона вийшла розміром, який цілком підходить для сольного фільму.

Також відомо, що до роботи над приквелом повернуться деякі люди, які створювали «Дорогу гніву». Наприклад, продакшн-дизайнер Колін Гібсон, який розраховує на появу більшої кількості машин, ніж у попередньому проєкті. Не залишиться осторонь і оператор Джон Сіл — після «Догори гніву» він пішов у відставку, але заради нового «Шаленого Макса» кінематографіст готовий повернутися.