Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Ще декілька акторів із попередніх версій «Людини-павука» повернуться до своїх ролей

Схоже, автори вирішили розвивати ідею мультивсесвіту по-крупному! Навіть один зі злодіїв оригінальної трилогії має повернутися!

spider-man

Джерела видання The Hollywood Reporter повідомили, що до своєї ролі в новому фільмі про Людину-павука повернеться Альфред Моліна. Нагадаємо, що він грав Доктора Восьминога в другій частині трилогії з Тобі Маґуайром. Чутки про це з’являлися й раніше, але до цього підтверджень від крупних ЗМІ не було.

Доктор Осьминог из Человека паука / Человек паук и доктор Октавиус - YouTube

Окрім цього портал Colider повідомив, що до своїх ролей мають повернутися й інші знакові персонажі з усіх трьох всесвітів про Людину-павука. Так, портал підтверджує появу самого Ендрю Ґарфілда, який виконував головну роль у фільмах дилогії «Нова Людина-павук». Крім цього має з’явитися й Емма Стоун, яка грала дівчину Ґарфілда Ґвен Стейсі. Невідомо, як саме це має відбутися, адже за сюжетом фільмів, вона загинула. Можливо, це просто будуть спогади про неї, або ж її якимось чином повернуть до життя. До речі, таке ж питання виникає й до згаданого Доктора Восьминога.

Також повідомляється, що Кірстен Данст, яка грала Мері Джейн в оригінальній трилогії, також має знову повернутися до ролі. Водночас, контракт із Тобі Маґуайром, наче, і досі не укладено, тож участь його самого ще під питанням. Не забуваємо і про більш ранішні повідомлення щодо появи Джеймі Фокса в ролі Електро, що був злодієм першого фільму дилогії Ґарфілда. Схоже, доктор Стрендж цього разу збирається намутити з цими мультивсесвітами щось реально масштабне.