😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Що сталося із фільмом «Темна Ліга Справедливості» — розбираємося

У темної ліги якесь темне майбутнє.

Темна ліга справедливості

Офіційний кіновсесвіт DC запустили у 2013 році фільмом «Людина зі Сталі». Після Супермена, в режисера Зака Снайдера було дуже багато ідей для розширення свого світу. Проте 2017 рік поставив хрест на планах постановника.

Ми мали побачити сольну картину про Бетмена, Бетгьорл, Найтвінга, Флеша та інших популярних супергероїв. Серед команд студія мала намір екранізувати «Темну Лігу Справедливості». Очолювати проєкт повинен був режисер дилогії про Гелбоя, стрічки «Лабіринт Фавна» та інших фентезійних робіт — Гільєрмо Дель Торо.

Гільєрмо дель Торо

Що пішло не так та який статус «Темної Ліги Справделивості» сьогодні?

Що це взагалі за команда?

Якщо сама Ліга Справедливості займається земними злодіями та іншопланетними загрозами, то Темна Ліга спеціалізується трошки на іншому. Герої протистоять магічним створінням, серед яких є демони, вампіри, злі чаклуни та інші породження пекла.

До основного касту входять Джон Костянтин, Мертвий Чоловік, Затана та Болотяна Тварюка. Часто до них приєднуються демон Етріган, Мадам Ксанаду, Спектр та інші герої.

Темна ліга справедливості 3

Костянтина ви могли бачити у фільмі «Костянтин: Володар Темряви» у виконанні Кіану Рівза та в серіалах від The CW у виконанні Мета Райана. Болотяна Тварюка має власний серіал від DC Universe, котрий, на жаль, закрили після першого сезону. Також рекомендуємо подивитися анімаційний фільм «Темна Ліга Справедливості»» 2017 року. Там навіть Бетмен є.

З чого все почалося?

У 2011 році видавництво DC Comics перезапустило свої комікси під лейблом New 52. Власна лінійка дісталася і ТЛС, котра грала важливу роль у одній глобальній події (якщо цікаво — «Одвічне Зло»). Так ось, саме після цього поповзли чутки про сольний фільм для команди.

Уже у 2013 році дель Торо сказав, що працює над фільмом під робочою назвою «Темний Всесвіт». Він повідомив, що в сюжеті фігуруватимуть Джон Костянтин, Затанна та її батько Затара, Болотяна Тварюка, Спектр, Мадам Ксанаду, демон Етріган та Мертвий Чоловік.

Історія крутитиметься навколо Костянтина, який вербуватиме до себе в команду інших персонажів. Фільм би не показував нам історію походження кожного героя, бо основні елементи їхньої передісторії були би вплетені в сюжет.

Темна ліга справедливості

У листопаді 2014 року режисер повідомив, що передав сценарій керівництву студії, але спільнота почала спекулювати щодо входження проєкту до Кіновсесвіту DC. Зв’язок цього фільму з іншими був дуже туманним. Проте вже в грудні дель Торо повідомив, що стрічка буде частиною Розширеного Всесвіту DC.

Червень 2015 року приніс погані новини: Гільєрмо дель Торо більше не є постановником. Причина доволі проста: виробництво стрічки дуже затягнулося, а в режисера були інші проєкти.

Хто буде грати?

Незважаючи на новини про дель Торо, багато порталів та сайтів уже ділилися акторами, котрі заявлені в стрічці. На роль Затанни студія хотіла взяти акторку Люсі Лью, відому за дилогією «Ангели Чарлі» та серіалу «Елементарно». Не менш відомий Хав’єр Бардем мав втілити Дарксайда.

На роль Костянтина було два головних претенденти — Колін Фаррел та Юен МакГрегор. На той час портал Deadline повідомляв, що персонажа зіграє Фаррел, а МакГрегор буде залучений у якості іншого героя. Нагадаємо, що МакГрегор втілив Чорну Маску в «Хижих Пташках», а Фаррел зіграє Пінгвіна в «Бетмені» 2021 року.

Тепер поговоримо про Кару Делевінь. Як ви пам’ятаєте, акторка зіграла Чарівницю в «Загоні Самогубців». За контрактом вона мала з’явитися ще в одному фільмі DC. Багато хто сподівався, що вона буде саме в «ТЛС», проте після провалу «Загону Самогубців» Warner Bros. вирішили почекати до виходу основної «Ліги Справедливості». Як ви самі вже знаєте — вона виявилася справжнім провалом.

Темна ліга справедливості

Зміна режисера

Мережею ходили чутки, що другим режисером фільму стане Даг Лайман — постановник фантастичної стрічки «Межа майбутнього». Про нього ви могли читати в нашій хронології «Ґамбіта». Він встиг дати деяку кількість інтерв’ю, у яких ділився своїм баченням проєкту.

За його Лаймана, натхненням для фільму виступають класичні фільми жахів, а сюжет сфокусується на героях, котрі відрізнятимуться своєю людяністю. Він також заявив, що не збирається використовувати скрипт дель Торо.

Темна ліга справедливості

Проте вже у 2017 році він також покинув режисерське крісло через зайнятість іншим фільмом. У розкладі студії стрічка мала вийти у 2018 році, тому Ворнерам потрібно було швидше шукати нового режисера.

Потім з’явилася інформація, що третім постановником може стати Андрес Мускеті, який зняв дилогію «Воно» та триллер «Мама», або Даміан Сіфрон, який зняв «Дикі історії». Після цього сценарій неодноразово переписували, проте чогось нового ми так і не почули.

А що ж зараз?

Багато спекуляцій з’явилося після закриття серіалу «Болотяна Тварюка». Воно було дуже загадковим, адже шоу прикрили одразу після першого епізоду.

Фанати зіставили цей факт та чутки про сольний фільм для персонажа. Тепер спільнота сподівається, що незабаром ми побачимо ТЛС на великих екранах. До речі, у розробників серіалу в планах було три сезони та спін-офф саме про Темну Лігу Справедливості. Проте цього ми вже не побачимо.

Нещодавно з’явився дуже цікавий анонс. Кінокомпанія Дж.Дж Абрамса під назваю «Bad Robot» отримала ексклюзивні права на фільм та декілька телевізійних проєктів про персонажів із ростеру команди. Тому в найближчі місяці чекаємо нових анонсів.

Дж Дж Абрамс

Наостанок, пропонуємо подивитися на концепт-арти персонажів фільму від Джозефа Кана.

Темна ліга справедливості
Темна ліга справедливості
Темна ліга справедливості
Темна ліга справедливості

Автор тексту: Микита Гапонов
Опублікував: Микита Городивський