😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Схоже, фільм «47 Ронін» із Кіану Рівзом отримає несподіване продовження

Автори вирішили перейти від історій про самураїв одразу до кіберпанку та горору.

47 Ронін

Одразу декілька авторитетних видань повідомили про те, що в розробці вже перебуває сиквел фільму «47 Ронін» із Кіану Рівза. Картина вийшла ще у 2013-му році, і нічого про продовження не було чутно. Хоча, згідно з новою інформацію, це доволі незвичайне «продовження»

Повідомляється, що події нової картини розгортатимуться за 300 років, від часу оригіналу. Нагадаємо, що «47 Ронін» показував історію Японії 18-го століття. Тепер же нам обіцяють картину «екзотичного світу кіберпанку». Окрім цього фільм матиме елементи горору, та ніяк не забуде про самураїв та ніндзя.

Режисером картини стане Рон Юань, який спеціалізується на бойових мистецтвах:

Я неймовірно радий працювати з Universal і командою продюсерів над цим змішаним жанром, що включає бойові мистецтва, екшн, горор і кіберпанк.

Що ж до Кіану Рівза, який виконував в оригіналі одну з головних ролей, то тут важко навіть думати про його повернення. Навряд-чи його персонаж проживе 300 років, аби тепер знову мечем розмахувати. Хоча, автори можуть піти на інший хід, і зробити з Рівза нащадка свого ж персонажа з першої картини. Або ж вони можуть просто взяти та воскресити його ще з тих часів, хто знає, що там у цьому кіберпанку можливе.