😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Схоже, на нас чекає серіал за мотивами фільму «День бабака»

Про такий перебіг подій розповів актор оригінальної комедії.

День бабака

У майбутньому на нас може чекати серіал за мотивами культової комедії «День бабака». Про таку ймовірність розповів у своєму інтерв’ю актор Стівен Тоболовскі.

Він узяв участь у подкасті The Production Meeting. Там актор розповів, що до нього звернулися з пропозицією знову повернутися до своєї ролі. Новим місцем появи його персонажа стане поки невідомий серіал.

Ходять розмови про виробництво серіалу «День бабака». Один із продюсерів, з яким я колись працював, побачив мене і сказав: «О, Стівен! Ми працюємо над серіалом «День бабака». Можеш зіграти там Неда?». Я сказав, що так. Однак це буде Нед 30 років по тому. На що схоже його життя?

Стівен Тоболовскі

Актор у фільмі зіграв страхового агента Неда Раєрсона, який постійно підбігав до головного героя на вулиці, оскільки вони колись разом навчалися.

У будь-якому випадку, офіційних новин щодо роботи над таким проєктом поки немає. Оригінальний фільм побачив світ у 1993-му році, і розповідав про репортера Філа Коннорса, якій застряг у часовій петлі. Головну роль там зіграв Білл Мюррей.