Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Швидше за Ілона Маска! Досліджуємо Червону планету в огляді настільної гри «Тераформування Марса»

Залишилось зовсім трохи почекати й людство покине орбіту нашої неньки Землі і відправиться колонізувати Марс. Підготуватися до цього можна вже зараз!

Так до 2050 року відомий на всю сонячну систему Ілон Маск, планує відправити мільйон людей до червоної планети та побудувати там місто. За таких перспектив заможні компанії не відмовлять собі в задоволенні пропіаритися. Для цього достатньо буде стати спонсором тераформації Марсу, що є першочерговою місією.

Однак, якщо ви не бажаєте чекати так довго, ми та магазин настільних ігор Kilogames маємо для вас рішення! Це настільна кооперативно-змагальна гра «Тераформування Марса». Завдяки ній ви зможете не тільки побути в ролі однієї з компаній, що бореться за озеленення та рейтинги, а й дізнаєтесь багато цікавого про червоні піски, гори та кратори… Як тобі таке, Ілон Маск?

120 ХВИЛИН, ПОЛІТ У НОРМІ

Гра починається на холодній планеті, де вам, як директору однієї з корпорацій, доведеться витрачати свої фінанси та ресурси для того, аби на Марсі можна було жити людям та потенційним клієнтам. За вашу благодійність спеціалізований фонд нагородить монеткою, а в перспективі ви зможете примножити свої прибутки. А що, звучить гайпово? Однак не забувайте, що в перегонах за тераформування можуть брати участь і інші корпорації. Тобто в цю фінансово-науково-популярну гру можна зануритися як самому, так і в компанії ще чотирьох підприємців.

Як зазначено на коробці, партія в «Терафоруванні Марса» триває 90–120 хвилин. Насправді все так і є, спрощений варіант гри можна пройти навіть менш ніж за годину. Однак, зауважимо, що на читання, а головне — розуміння правил у вас піде майже половина вказаного часу, а може й більше. Тому рекомендуємо розібратися задовго до зустрічі з друзями.

Якщо коротко, то ви обираєте одну з корпорацій, яка має ряд завдань, переваг та недоліків, або в спрощеному варіанті — усі грають за однакові стандартні компанії. Ваша задача — зробити придатні для життя умови на червоній планеті. Тобто підвищити рівень кисню, води та температуру, за що й будете отримувати бали рейтингу. Цього можна досягти через купівлю та виконання тих чи інших проєктів. Витрачаєте ресурси — купуєте проєкт — виконуєте його — тераформуєте Марс — підвищуєте свій рейтинг — Профіт!

ЗА ГРОШІ IQ НЕ КУПИШ

Крім того, що «Тераформування Марса» — по справжньому цікава економічна стратегія, вона ще й дуже пізнавальна! Для справжніх любителів научпопу, у грі присутні пояснювальні дописи та цікаві факти до кожного проєкту. Навіть у книзі правил є кілька цитат та вирізок із наукових статей, що не дадуть вашим мізкам відпочити.

ТО ЩО, ЛЕТИМО?

Отже, «Терафорування Марса» це доволі унікальна гра. Уже із самого початку захоплює своїм виглядом: детальні ілюстрації, футуристичні планшети гравців, кольорові маркери ресурсів. Усе це так і манить себе потримати в руках та зіграти. Хоча в подібних настільних ігор невеликий поріг входження, але будьте впевненні — розібравшись ви ще не раз захочете в неї зіграти!

Тому якщо вам уже захотілось побігати по червони піскам, не гайте час, надягайте скафандр і мерщій записуватись у ряди Марсіанського товариства, або просто зіграйте з друзями в «Терафорування Марса».

Взагалі-то, Kilogames чимало ігор має, і всі вони цікаві. Видавництво ще й власні сили витрачає для того, аби українці змогли пограти у щось цікаве рідною мовою. Погодьтеся, не дуже круто, коли потрібно відходити декілька місцяців на курси англійської, аби тільки правила гри зрозуміти.

От наприклад, Kilogames перекладає українською гру Marvel: Champions, зрозуміло, за чиїм всесвітом зроблену. Гра цікава, і на неї вже й передзамовлення стартували, до того ж зі знижкою в 20%! Тож одразу після того, як захопите Марс і зробите його придатним для життя, можете готуватися до битви супергероїв на вашому столі.

Партнерський матеріал
Kilogames