😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Скло тріщить само собою а втримати в руці неможливо без травм: користувачі масово скаржаться на новий iPhone 12

Купили iPhone 12 та отримали додаткові гематоми та порізи на руках.

iPhone 12

Користувачі, які поквапилися придбати нову модель iPhone, тепер масово скаржаться на цю 12-ку. За словами покупців, модель вкрай незручна та взагалі призводить до травм.

За даними News.mydrivers.com, девайс окрім іншого ще й погано пофарбований, і все це з нього просто злазить. Окрім цього за деякими відгуками, кути смартфону настільки гострі, що дехто встиг уже об них порізатися.

Інші зазначають, що через великі розміри iPhone 12 та iPhone 12 Pro доводиться постійно сильно стискати, аби вони не випадали з рук. Через те, що сторони в нього доволі тонкі, таке стискання призводить до сильного тиску сторін смартфону на шкіру. Після цього в користувачів залишаються сліди у вигляді подряпин та гематом.

Фото News.mydrivers.com

Ще один недолік зазначив відомий інсайдер Макс Вайнбах. На своїй сторінці в Twitter він повідомив, що заднє скло його нового iPhone 12 просто тріснуло без об’єктивних причин. Тобто, він не кидав його, смартфон жодного разу не падав, але скло просто взяло, і тріснуло, коли власник просто поклав його на стіл.

Фото News.mydrivers.comФото Twitter.com

На останньому знімку видно тріщину уздовж корпусу й модулю камер. Ну, ось вам і новенький iPhone, тепер чекаємо, що на все це скажуть у Apple.