😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Викрадати машини Tesla у їхніх власників — дуже погана ідея

Власниця такого авто за допомогою смартфону змогла дістати викрадачів настільки, що вони кинули авто разом зі своїми речами.

Tesla

В Австралії трапився доволі незвичайний та трохи кумедний випадок. Проте, починається він зовсім не смішно — у радіоведучої Канберри Аннабель Бретт викрали автомобіль. Вона саме збиралася на роботу, як її телефон видав сповіщення, що в машині спрацювала сигналізація.

Коли вона вибігла на двір, авто на своєму місці вже не було. Проте, вона не розгубилася, та зайшла до додатку Tesla, аби зрозуміти, що відбувається. Додаток дає змогу без проблем відслідковувати авто. Жінка швидко викликала поліцію та попросила свого друга, аби він віз її вслід за викраденою машиною.

Усе це вона записувала на відео, а в процесі переслідування вирішила спробувати власноруч повернути авто. Для цього в тому ж додатку Tesla вона почала сповільнювати авто, постійно підіймати та опускати скло та гучно сигналити.

Така машина привертала до викрадачів занадто багато уваги, тож вони вирішили кинути її та втекти. У процесі злочинці-невдахи ще й потрапили на бортові камери авто. Більш того, один із них забув у салоні своє водійське посвідчення та конверт з адресую. Неважко здогадатися, що піймали їх доволі швидко.