😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Смартфон, який підірве: Цитрус анонсував вихід Realme на український ринок

Від творців ринку китайських смартфонів і чорної п’ятниці.

Від першовідкривачів Meizu і Xiаomi: компанія Цитрус представляє новий революційний молодіжний бренд, що відрізняється продуктивністю, стильним дизайном та неймовірною якістю збірки за супер доступною ціною — Realme. Місія бренду — дати можливість більшій кількості молоді насолоджуватися щасливим життям, разом із красою технологій.

Заснований у травні 2018 року, бренд Realme стрімко увірвався на світові ринки і вже за перші чотири місяці отримав понад мільйон користувачів. Навіть зараз популярність бренду безупинно зростає — у жовтні 2019 року кількість прихильників Realme становила понад 25 мільйонів.

Realme

Народжена бути переможцем — продукція Realme завоювала визнання за високу продуктивність у поєднанні з молодіжним стилем. Вік співробітників компанії в середньому не перевищує 30 років, що дозволило Realme отримати особливу популярність саме серед молоді.

Увійшовши в ТОП 7 світових брендів смартфонів, Realme заслужив нагороду, як найдинамічніший бренд і статус «вбивці Xiаomi», здатний обігнати його за продажами вже в найближчому майбутньому.

Realme створив справжній фурор в Індії, продавши мільйон телефонів протягом 3 днів, а також побив рекорд продажів Південно-Східної Азії, ставши брендом № 1 на ресурсі Lazada. 30 грудня 2019 року, Realme увійшов у топ 5 брендів в Іспанії.

Realme

На даний момент Realme вийшов на ринки понад 20 країн: Китай, Іспанія, Італія, Франція, Англія, Індія, Росія, Індонезія, В’єтнам, Таїланд, Малайзія, Пакистан, Єгипет, тощо.

Продуктова лінійка компанії являє собою смартфони, навушники, фітнес-трекери, технічні та естетичні аксесуари, ну і класний мерч на додачу. У цьому році компанія вже оголосила про те, що працює над створенням телевізорів і смарт-годинників, так що хто знає, на скільки розшириться їх асортимент до кінця року.

Realme

В Україні представлять ​​весь асортиментний діапазон бренду. Офіційна презентація і старт продажів відбудеться 4 березня 2020.