Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Сьогодні на стрімінгових сервісах виходить ціла купа масштабних проєктів

Тут вам і «Борат 2», й одразу три проєкти від Netflix, та ще й фільм із Біллом Мюрреєм.

Борат

23 жовтня стрімінгових сервіси вирішили одразу навипускати доволі масштабних проєктів. Зараз стали доступними одночасно два повнометражні фільми та декілька міні-серіалів.

«Борат 2»

Продовження одночасно скандального й популярного комедійного фільму тепер доступне на Amazon Prime Video. Сиквел розповість про нові пригоди казахстанського журналіста Бората Саґдієва. Цього разу він вирушив до США, аби подарувати мавпу Джонні, «головну порнозірку країни», віце-президенту США Майку Пенсу.

Критики оцінили фільм доволі непогано, але не на «п’ятірку». Рейтинг на Metacritic склав 67 зі 100, а на Rotten Tomatoes — 83 %.

«Варвари»

Це новий серіал із шести серій від Netflix. Історичне шоу розповідає про ворогуючи германські племена, яким доведеться таки думати про об’єднання, аби не підкорюватися Римській імперії. Одним із режисерів є Стів Леджер, що до цього ставив декілька епізодів «Вікінґа». Оцінок шоу поки не отримувало.

«Хід королеви»

Драматичний серіал, у якому грає Аня Тейлор-Джой («Спліт»), також є новим проєктом Netflix. У центрі сюжету знаходиться обдарована дівчина, яку дуже добре грає в шахи. Вона мріє стати гросмейстером. Проте, їй потрібно паралельно боротися зі своїми алкогольними та наркотичними залежностями.

Шоуранером та режисером виступив Скотт Френк, який створив міні-серіал міні-серіал «Забуті Богом» та був сценаристом фільмів «Поза полем зору» та «Лоґан». На Metacritic рейтинг проєкту склав 83 зі 100, а на Rotten Tomatoes — 100 %.

«Подорож на Місяць»

Анімаційний фільм від студії Pearl вийшов на Netflix. Мультик розповість про дівчинку, яка намагається збудувати ракету, аби полетіти на Місяць та довести існування Богині Місяця. Рейтинг проєкту склав 59 зі 100 на Metacritic, та 79 % на Rotten Tomatoes.

«Остання капля»

Повнометражний фільм від Софії Копполи («Труднощі перекладу») вийшов на Apple TV+. Драма розповідає про молоду матір, яка знаходить свого батька-плейбоя в Нью-Йорку. Головні ролі виконали Рашида Джонс та Білл Мюррей. Рейтинг фільму склав 73 бали зі 100 на Metacritic, та 86 % на Rotten Tomatoes.