Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Сьогодні свій «день народження» святкує лінійка iPhone

Уже чимало років цьому бренду!

13 років тому, 29-го червня 2007-го року, через півроку після його анонсу, до продажу потрапив перший «Айфон» від компанії Apple. Спочатку телефони виходили тільки на внутрішньому ринку США. Та і взагалі, його продавала не сама компанія, а оператор AT& T.

Тоді саме оператори займалися розповсюдженням смартфонів та звичайних телефонів. Це робилося для того, аби при купівлі девайсу кожен міг одразу підключитися до обраного оператора.

Існувала також проблема: більшість операторів намагалися втрутитися в процес створення телефонів. Проте, саме AT& T дала дозвіл Apple робити все самостійно. Що ж, у них це вийшло.

За перший рік вийшло продати 3,7 млн одиниць пристроїв, а у 2008-му році цифра склала вже 10 млн копій. Вартість смартфону складала 500–600 доларів (4 та 8 ГБ пам’яті відповідно), через що тодішні «гіганти» не бачили в Apple серйозного конкурента.

Чим закінчилося таке їх ставлення до потенційної загрози, ми зараз із вами й так знаємо. Тепер компанія святкує 13-ту річницю випуску свого першого пристрою, та готує до виробництва нову модель.