😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Sony вимагає видалити меми за мотивами The Last of Us Part II

Таким чином вона замітає сліди гри після останнього зливу.

Ігровому порталу One Angry Gamer надійшло прохання від юристів Sony видалити деякі зображення, які редакція використала у своїх матеріалах. Це були меми за мотивами The Last of Us Part II.

Один із них ґрунтується на кадрі з відео із сюжетними спойлерами. У ньому Еббі замінили на одного з голових злодіїв Metal Gear Rising: Revengeance — сенатора Стівена Армстронга, оскільки автор вважає їх дуже схожими. Це і стало причиною конфлікту.

Як ми вже казали, не дивлячись на те, що ви використовували опублікований вами контент як жарт і відредагували так, щоби він містив зображення сенатора Армстронга з MGR: Revengeance, у ньому все ще є кадр, не випущений офіційно й не дозволений для поширення. Це кадр із гри The Last of Us Part II для PS4, права на яку належать Sony Interactive Entertainment Europe Limited.

Ми будемо раді, якщо ви швидко зреагуєте та видалите згадані вище посилання.

Представники Sony

У відповідь One Angry Gamer заявила про зазіхання Sony на чужу франшизу. Це вони повідомили в мережі Twitter.

Sony стверджує, що сенатор Армстронг з Metal Gear Rising: Revengeance належить їй, бо він є в мемах, які висміюють The Last of Us 2.

Проблема виникла не лише в рамках одного порталу. Раніше про схожі скарги повідомляли користувачі Reddit та творців на Youtube Mirta та Just Some Guy. В останніх блокували відео з обговоренням спойлерів, хоч там і не було жодних заборонених кадрів.