Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Sony вже почала роботу над екранізацією Ghost of Tsushima

Ставити фільм буде режисер «Джона Віка».

ghost-of-tsushima

Фільм за мотивами екшну Ghost of Tsushima буде знімати режисер Чад Стахелскі. Він колись був каскадером, але встиг перейти на режисерську роботу та прославитися за працю над «Джоном Віком». Схоже, він почне працювати над картиною за грою якраз після завершення роботи над четвертим фільмом із Кіану Рівзом.

На даний момент каст Ghost of Tsushima залишається невідомим. Водночас незрозуміло, і наскільки автори хочуть наблизитися до сюжету тайтлу. Проте, шанси на тісни зв’язок є, оскільки розробники гри з Sucker Punch візьмуть участь у роботі над проєктом у якості виконавчих продюсерів.

Ми раді попрацювати разом із Чадом і компанією 87Eleven Entertainment, щоби втілити на екрані їх бачення історії Дзіна. Ми обожнюємо співпрацювати з такими людьми, як Чад, які з великим ентузіазмом ставляться до наших ігор і можуть подбати про те, щоб адаптація сподобалася і фанатам оригіналу, і новій аудиторії.

Асад Кізільбаш, голова PlayStation Production

Нагадаємо, що події самої гри розгортаються на острові Цусіма в часи вторгнення монголів наприкінці 13 століття. Головний герой Дзін Сакай — останній, хто вижив зі свого клану. Він має відійти від самурайських традицій, аби допомогти відбити напад.