😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Sony збирається подарувати PS5 абсолютно новий інтерфейс

Microsoft у свою чергу не збирається нічого змінювати в Xbox Series X.

Xbox VS PS

Боротьба між консолями тепер зачепила ще й іншу «вічну» проблему. Що ж справді краще: нове чи традиційне? Справа в тому, що творці PlayStation 5 та Xbox Series X пішли в питанні розробки інтерфейсу для своїх нових розробок абсолютно різними шляхами.

Віце-президент за UX Sony Метт МакЛорін на своїй сторінці в LinkedIn заявив, що нова PS5 матиме «на 100 % новий інтерфейс». Автори обіцяють, що він буде більш практичним та матиме декілька нових концепцій. Він додав, що від старої версії інтерфейсу в новій залишилося «декілька пікселів».

Віце-президент згадав також і нову «візуальну мову», повне перепроєктування та користувацький досвід, що вимірюється в мілісекундах.

Тепер перейдемо до Microsoft. Тут інформація має трохи меншу надійність, ніж у попередньому випадку, адже надійшла вона не від представників компанії, а від редактора The Verge Тома Воррена. Він повідомив на своїй сторінці в Twitter, що отримав інформацію віл власних джерел.

За цими даними, інтерфейс Xbox Series X не відрізнятиметься від того, що встановлено на Xbox One. Звичайно, швидкість роботи консолі буде значно швидшою, але звикати до нових іконок, кнопок та розташувань не доведеться.