😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

«Вартові Галактики 3» – остання історія старої команди

Четверта частина якщо й буде, то у ній ми побачимо, можливо, зовсім інших героїв.

Вартові Галактики

Напередодні у своєму Instagram режисер Джеймс Ґанн вирішив поспілкуватися зі своєю аудиторією. На одне з питань, яке стосувалося третьої частини «Вартових Галактики» Ґанн відповів, що, швидше за все, вона буде останньою історією про цих персонажів.

За словами постановника, якщо наступну частину й задвертять, то для неї збиратиму іншу команду. Минулого касту ми у ній не побачимо. Також, додав, що й ставитиме фільм інший режисер. Однак, остаточно нічого ще не вирішено.

Джейс Ґанн про "Вартових Галактики"

Джеймс дав відповідь на ще кілька запитань, які були пов’язані з «Месниками» та новим «Загоном самогубців». Так, Ґанн запевнив, що постановкою будь-якої майбутньої частини «Месників» не займатиметься, навіть тоді, коли про це попросить Marvel.

Фанати поцікавилися, чому ж режисер майже не змінив назви стрічки «Загін самогубців» (Suicide Squard). Наприклад, він міг додати якийсь підзаголовок. Ґанн сказав, що жартівливо запропонував представникам Warner Bros. додати до оригінальної назви артикль «The». Варіант The Suicide Squard їм сподобався, тому його вирішили залишити.

Ґанн про "Загін самогубців"

Залишається тільки гадати, як цю різницю локалізують українською.