Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Співзасновник Avalanche та творець Just Cause відкрив власну «супер-студію»

Тепер його робота буде направлена повністю на «екшни у відкритому світі та вибухи».

Just Cause

Співзасновник Avalanche Studios та творчий директор декількох ігор із серії Just Cause Крістофер Сундберг оголосив про те, що відкрив власну студію під назвою Liquid Swords. Її штаб-квартира розташовується в Стокгольмі. Сундберг каже, що його студія займатиметься тільки розробкою екшн-ігор для консолей наступного покоління, стрімінгових платформ та PC.

Крістоф полишив Avalanche ще два роки тому. Сам він каже, що хоче творити масштабні та видовищні ігри, які будуть розважати гравців повною свободою дій.

У нас немає ніяких планів у корені змінити те, як ми ставимося до сюжету й історій, які розповідають гри. Ми хочемо залишити свій слід і вплинути на індустрію за рахунок доступних кожному ігор, що приносять задоволення.

Відтоді, як я став розробником, я завжди любив дарувати гравцям повну свободу й заохочувати креативний підхід. Упевнений, що разом з Liquid Swords ми зможемо створювати гри, які десятки років будуть розважати людей.

Крістофер Сундберг

Працювати студія буде шляхом розділення задач між відділеннями в різних куточках світу. Подробиць про їх розташування чи технології, що збираються використовувати розробники, зараз немає. Їх мають оголосити на початку наступного року.