😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Square Enix поділилася своїми планами на наступний рік

Що чекає на Final Fantasy, NieR, Dragon Quest та інші ігри студії?

Square enix

Під час інтерв’ю журналу Famitsu, японські розробники зі студії Square Enix розповіли про плани на 2021-й рік. Розробники трохи розповіли про Final Fantasy XIV, Final Fantasy XVI, серіях NieR, Dragon Quest та інших іграх. Коротко пройдемося по основним тезам.

Продюсер Final Fantasy XIV та XVI Наокі Есіда очікує, що наступний рік для нього має стати чи не найнапруженішим. Справа в тому, що розробники вже готують декілька анонсів, що пов’язані з обома іграми. Також у лютому пройде масштабний івент, на якому можуть показати майбутнє DLC, а також версію проєкту для консолей Xbox.

Водночас продюсер Final Fantasy VII Remake Есінорі Кітасе повідомив, що новин про другий епізод у найближчий час чекати не варто. Більш конкретної інформації немає. Хорошою новиною є його обіцянка, що він буде займатися серією як протягом 2021-го року, так і після його завершення.

Продюсер серії NieR Есуке Сайто натякнув, що на гравців чекає сюрприз. Зараз у розробці знаходиться мобільна NieR Re[in]carnation та осучаснена NieR Replicant. Окрім цього ще ведеться робота над абсолютно новою грою.

Також продюсер Bravely Default II Томоя Асано додав, що сподівається на успіх тайтлу, і тільки після завершення роботи над ним перейде до наступного. Продюсер Octopath Traveler Масасі Такахасі працює одразу над декількома тайтлами.

Також продюсер серії Dragon Quest Норієсі Фудзімото хотів би зробити якийсь анонс наступного року на 35-річчя франщизи. Режисер серії SaGa Акітосі Кавадзу також зізнався в тому, що працює над секретною грою, про яку поки нічого не може розповісти.