😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Суд не дозволив Джонні Деппу оскаржити програш виданню The Sun

Саме ця справа фактично позбавила його ролі Ґрін-де-Вальда.

Джонні Депп

Суддя Вищого суду Великобританії Ендрю Нікол відхилив позов Джонні Деппа щодо оскарження постанови про наклеп. Нагадаємо, що видання The Sun у одному зі своїх матеріалів назвало актора «жінконенависником» та людиною, що била свою дружину, виставивши його цілковитим та єдиним агресором у скандальній справі про розлучення Деппа та Ембер Герд.

Суддя відхилив позов Деппа, заявивши, що опубліковані ними матеріали «переважно правдиві». Також він зобов’язав Деппа виплатити видавництву The Sun початковий внесок у розмірі 630 тисяч фунтів (840 тисяч доларів) для покриття судових витрат. Проте актор все ще може звернутися до Апеляційного суду та оскаржити рішення Вищого суду.

Я не вважаю, що запропоновані підстави апеляції мають розумну перспективу успіху.

Суддя Ендрю Нікол

Раніше Депп подав до суду на свою колишню дружину в штаті Вірджинія через опубліковане Washington Post есе, яке вона написала про домашнє насильство. У ньому йдеться про те, як до неї погано ставилися під час шлюбу. Нове засідання в цій справі має пройти наступного року, і якщо Джонні Депп виграє, він отримає 50 млн доларів конпенсації.