😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Суд США дозволив використовувати позашляховик Humvee в іграх серії Call of Duty

Три роки тому справу відкрили за позовом виробника машин.

Call of Duty

У 2017 році компанія AM General, що виробляє американські позашляховики Humvee, подала до суду на студію Activision за використання цієї машини в іграх серії Call of Duty без їхнього дозволу. Зокрема в Modern Warfare 2 та його свіжому ремастері, є місія, у якій протагоніст стріляє з встановленого на Humvee кулемету, поки колона армії США просувається по одному з міст Афганістану.

Минуло три роки, й окружний суд міста Нью-Йорк виніс постанову про те, що згідно з Першою Поправкою до Конституції США, Activision має повне право зображати сучасну війну такою, якою вона є — у тому числі з використанням Humvee.

Використання Humvee в іграх Call of Duty має художню значимість. Присутність справжніх позашляховиків, що використовуються в операціях по всьому світу, у грі про сучасні військові конфлікти, надає подіям правдоподібності.

окружний суддя Джордж Б. Деніелс

Відтак, тепер і Activision, і будь-яка інша студія, що робить ігри про сучасну війну, можуть без жодних застережень показувати у своїх проєктах Humvee. Тим паче, що цей позашляховик присутній у більшості творів, що так чи інакше демонструють армію США.