😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

«Світ Дикого Заходу» продовжено на четвертий сезон

За проєкт відповідають його постійні шоуранери — Джонатан Нолан і Ліза Джой.

Світ Дикого Заходу

Видання THR повідомляє, що канал HBO офіційно продовжив «Світ Дикого Заходу» на четвертий сезон. Водночас кількість серій не уточнюється — у перших двох сезонах їх було по 10, а в третьому — вісім.

Над проєктом продовжать працювати його постійні шоуранери Джонатан Нолан і Ліза Джой. Згідно з THR, всього вони планують зняти шість сезонів. Минулого року продюсери підписали з Amazon 150-мільйонний контракт, і тепер готуються до роботи над фантастичним серіалом під назвою «Периферійні пристрої».

Перший сезон «Світу Дикого Заходу» розповідав про специфічний парк розваг, де андроїди вважають себе людьми, а ретельно вибудувані декорації сприймають за справжній світ. Згодом вони починають розуміти, що їхні спогади, як і все навколо, фальшиві. В останніх серіях роботи нападають на людей, чим розв’язують війну. У фіналі другого сезону їхнє повстання зазнає поразки, але Долорес, одній з андроїдів, вдається вибратися в реальний світ, взявши із собою центральні процесори своїх соратників.

Продовжуючи тему серіалів, нагадаємо, що розпочалася робота над третім сезоном «Мандалорця», а головні актори «Друзів» запрошують фанатів на зйомки нового епізоду.