Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Сюжет The Last of Us: Part II не залишить байдужим нікого

Виконавець ролі Джоела поділився деякими деталями з історії другої частини гри.

The Last of Us Part II

За інформацією видання GameSpot, Трой Бейкер, який приймає участь у реалізації персонажа Джоела в The Last of Us: Part II, поділився новими деталями сюжету гри. Також, актор розповів про розкриття свого героя, яке може деяких шокувати.

У продовженні гри The Last of Us: Part II Джоел стане більш відкритим для фанатів, не дивлячись на те, що в оригінальній версії, користувач керує саме Еллі.

У чому ми проробили гарну роботу, так це в тому, що продовжуємо знімати шари й дізнаватися про нього більше. Навіть я сам дізнався про нього більше, а я той хлопець, який прийшовши на прослуховування The Last of Us заявив: «Я знаю все про Джоел!«Так, знав про нього, але тепер я знаю ще більше.

Актор вважає, що історія в другій частині The Last of Us може сильно змінити ставлення гравців як до персонажів, так і до світу, у якому вони перебувають. За словами Троя Бейкера, зрозуміти сюжет та, який, скоріш за все, відрізняється від того, що всі очікують, прийняти його потрібно підійшовши до нього з «відкритим розумом».

Я не знаю чи сподобається історія людям або вони її зненавидять, але вона безумовно не залишить їх байдужими.

Цікавим фактом є те, як актор відреагував уперше на історію продовження, яку йому розповів Нілл Дракманн. Розробник запросив Трея Бейкера до себе додому та розповів йому те, що задумав у якості сюжету для другої частини The Last of Us.

У самому кінці я мовчав, ніби сидів біля ніг самого великого оповідача. Це було дивовижно.

The Last of Us: Part II мала вийти в травні, але Sony відклала реліз гри на невизначений термін.