😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Таємниця фото Двейна «Скелі» Джонсона з Xbox Series X розкрита

Думка про те, що Microsoft подарувала йому виявилася хибною, а справа криється в значно благодійніших речах із боку компанії та актора.

Двейн Джонсон

Двейн Джонсон збирається разом із Microsoft подарувати іменні консолі дитячим лікарням. Про цю акцію актор розповів у спеціальному відео. Виявилося, що фото, яке розповсюдилося мережею, було саме з цього ролику. Через цей знімок і з’явилася теорія, що компанія вирішила подарувати акторові іменну консоль.

У рамках благодійної акції консолі отримають 20 різних лікарень. «Скеля» зазначив, що в остаточному підрахунку в них зможуть зіграти 50 тис дітей.

Похоже, Дуэйн «Скала» Джонсон получил от Microsoft именную Xbox Series X (фото)

Участь в акції також бере організація Gamers Outreach. Вона займається поставками обладнання та технологій, аби допомагати дітям справлятися з хворобами.

На консолях, обраних для передання лікарням, є автограф Джонсона, а також наступний підпис: «продовжуй посміхатися та веселись, з любов’ю, Двейн «Скеля» Джонсон». Актор також зізнався, що є заядлим ґеймером, та згадав, як 20 років тому разом із Біллом Ґейтсом презентував найпершу Xbox.