😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Тепер офіційно та точно: названі дати повного локдауну в Україні

Чуток було багато, але уряд нарешті визначився з офіційними термінами повного закриття кінотеатрів, кафе, деяких магазинів, спортзалів, ТРЦ та інших.

Локдаун

Уже доволі довгий час складалося враження, що різні представники уряду знаходилися на якихось різних засіданнях, бо часто вони повідомляли абсолютно незбіжні між собою дані щодо карантину. То умови для введення повного локдауну змінювалися, то його дати, то ще щось.

Тепер уряд нарешті офіційно визначився з усім цим, і видав офіційне рішення про запровадження посилених карантинних обмежень в Україні з 00:00 8 січня до 00:00 25 січня. Це рішення прийняли на позачерговому засіданні уряду. Якщо хтось ще був не в курсі, то нагадуємо, що від незрозумілого експерименту з карантином вихідного дня вже відмовилися.

Ми пропонуємо зробити такий прогнозований жорсткий, якщо можна так сказати, карантин, який буде тривати з 00:00 8 січня до 00:00 25 січня. Тобто — на 16 днів.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов перед прийняттям рішення урядом

На питання, чому локдаун вводять тільки з наступного року, прем’єр Денис Шмигаль пояснив, що попри складну ситуацію з вірусом, вони вбачають деяку «позитивну тенденцію», тож до свят вирішили обійтися без обмежень.

Що чекає на нас під час локдауну?

Повна заборона на роботу кафе, ресторанів, барів (крім доставки та замовлень «із собою»); магазинів непродовольчих товарів, кінотеатрів, фітнес-клубів, спортзалів, театрів, торговельно-розважальних центрів (за винятком закладів, що працюють у ТРЦ і продають харчові продукти, ліки, ветеринарні препарати, засоби гігієни та побутову хімію).

Будуть відправлені на канікули всі заклади освіти, окрім дитячих садків. Буде заборона щодо будь-яких розважальних, рекламних, спортивних, культурних, масових заходів на цей період.

Денис Шмигаль

Водночас свою роботу продовжуватиме громадський транспорт, продуктові магазини та супермаркети, аптеки, банки, поштові оператори та готелі.