😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Топ 5 сімейних настільних ігор

Всією сім'єю передивилися всі серіали та фільми, і не знаєте, чим себе зайняти? У нас є для вас рішення на будь-який смак!

Одержимість настільна гра купити Geek Informator

У часи, коли різні гаджети або соціальні мережі забирають у нас багато часу, деякі люди почали замислюватися: як же відволіктися від сірих буднів? Зараз склалася ситуація, коли більшість людей мають працювати вдома. Це питання приходить у голову батькам, які почали проводити більше часу зі своєю сім’єю.

Як показує практика, найкраще розслабитися після насиченого робочого дня допомагають настільні ігри. Так-так, друзі, саме настільні ігри. Є ще й ті, хто вважає, що це лише шахи, нарди й доміно. Але ця сфера зараз дуже сильно просунулася у сфері розробки різних ігор.

Як обрати настільну гру

Наразі існує неймовірна кількість настолок на будь-який смак: настільні рольові ігри, для двох, для компанії, карткові, розвиваючі, для закоханих, пригодницькі, для всієї родини та багато інших. Останній категорії варто виділити окрему увагу і причин для цього декілька:

 1. Зараз карантин, тому діти (як і батьки) знаходять вдома й щоби не зійти з розуму, необхідно розслаблятися.
 2. Багато батьків хочуть, аби їхні діти менше часу проводили за комп’ютером, смартфоном та іншими ґаджетами.
 3. Настільні ігри — прекрасний спосіб весело провести час. А якщо вони сподобаються всім, то й допоможуть ще більше згуртуватися.

Тому ми вирішили зробити добірку ТОП-5 сімейних настільних ігор, у які можна сміливо грати й не турбуватися, що вони незабаром вам набриднуть. Допоможе нам у цьому інтернет-магазин настільних ігор «Світ Настолок Україна».

КЕКСИКИ, ЛИМОНАДИ, ДИНОЗАВРИКИ ТА КЛАСИЧНА DODO

Мир Настолок, Настільні ігри купити придбати Geek Informator. Настільна гра DoDo

Відкривати наш хіт-парад із п’ятого місця буде серія настільних ігор від компанії DoDo Toys. Чому серія? Тому що виробник потурбувався, щоби гра сподобалася всім — дітям і батькам. Існує 4 її різновиди гри (відрізняються вони лише картинками на фішках):

 • Кексики;
 • Лимонади;
 • Динозаврики;
 • Класична DoDo.
Мир Настолок, Настільні ігри купити придбати Geek Informator. Настільна гра DoDo 2

Гра розрахована на тренування уваги учасників. Суть доволі проста: кожен кидає два кубики, на яких випадають різні кольори. Після цього, на швидкість потрібно на фішках знайти зображення, у якому є обидва ці кольори. Найшвидший гравець отримує деяку кількість балів і виграє той, хто набере найбільшу їх кількість, коли фішки закінчаться.

Брати участь можуть від одного до п’яти гравців, а одна партія може тривати від 10–30 хвилин. Лишилося тільки визначитися з тим, які зображення вам більше до душі.

ХТО Я?

Мир Настолок, Настільні ігри купити придбати Geek Informator. Настільна гра Кто Я

На четвертому місці, у нас розташувалася настільна гра «Хто Я?» від компанії Danko Toys. Це ще один український виробник, чия якість і асортимент настільних ігор на висоті. Гра не залишить байдужим жодного з батьків, адже не тільки допоможе весело провести час, а і змусить гарненько напружити мізки.

У грі вам треба вгадати, що зображено на карті, яка кріпиться вам до лоба стрічкою. Звичайно, ви можете запитувати інших гравців, які мають допомогти вам досягти цілі, але напряму дізнаватися про зображення заборонено. Думаєте це легко? Тоді спробуйте!

Мир Настолок, Настільні ігри купити придбати Geek Informator. Настільна гра Кто Я 2

Гра має кілька варіантів: міні, середня і велика коробка. У міні версії можуть брати участь від двох до чотирьох гравців, а в коробці ви знайдете 56 карток. Цікавіше буде спробувати більш розширені версії. У середній коробці ви знайдете чотири пластикові обручі, пісочний годинник і 108 карток. У великій же коробці «Хто Я» ще крутіше: чотири пластикових обручі, два картонних, 162 картки зі словами та пісочний годинник. А щоби вам було простіше грати, у кожній версії є картки з допоміжними питаннями.

У грі можуть брати участь від двох до шести осіб (залежно від версії). Одна партія у вас займе від 30 хвилин. Тому якщо ви хочете круто провести час, то вам ця гра просто необхідна. Яскраві емоції вам гарантовані!

УЯВА

Мир Настолок, Настільні ігри купити придбати Geek Informator. Настільна гра Уява

На третьому місці маємо мега-круту настільну гру «Уява» від компанії Arial. Вона саме для тих, хто вважає себе творчою людиною, бо це асоціативна гра, а не логічна. У вас є певна кількість карток і вам необхідно пояснити іншому гравцеві, що на них зображено за допомогою асоціацій.

Мир Настолок, Настільні ігри купити придбати Geek Informator. Настільна гра Уява 2

Картинки можуть бути взагалі формату «сюрреалізм». Як то кажуть: нічого не зрозуміло, але прикольно. Тільки ваша уява може вам допомогти… або завести в нікуди.

У настільну гру «Уява» можуть грати від 4 до 7 гравців, а 1 партія може тривати від 30 хвилин.

UNO

Мир Настолок, Настільні ігри купити придбати Geek Informator. Настільна гра Uno 2

На другому місці, всесвітньо відома настільна гра UNO. Тільки будьте обережні, бо інсує аж 12 різних її форматів, та ще й декількома мовами.

 1. UNO 12 варіантів гри українською мовою;
 2. UNO 12 варіантів гри російською мовою;
 3. UNO Kids 12 варіантів гри.
Мир Настолок, Настільні ігри купити придбати Geek Informator. Настільна гра Uno

Вам мало 12 варіантів гри? Популярною її робить не тільки те, що вона № 1 у світі, а й те, що в кожній коробці по 13 додаткових варіантів гри. Ви можете спробувати одну з них:

 • UNO. З втручанням;
 • UNO. Викладання двох однакових карт;
 • UNO. Сім-нуль;
 • UNO. З накопиченням;
 • UNO. Silent Two`s;
 • UNO. Обмін картками;
 • UNO. «Лінивий підрахунок очок»;
 • UNO в центр!;
 • UNO. Кольори по колу;
 • UNO. «+10»;
 • UNO. «Реверс»;
 • UNO. До останнього;
 • UNO. У 7 раундів.

Однак, якщо вам не цікаві ці варіанти гри, ви завжди можете зіграти в класичну. Один раунд тривалістю до 15 хвилин, а грати в неї можуть від 2 осіб.

ГОСТРЕ ОКО

Мир Настолок, Настільні ігри купити придбати Geek Informator. Настільна гра Зоркий глаз

Переможцем у нашій номінації стає… стоп! Ми ж уже її заспойлерили. Коротше кажучи — це настільна гра «Гостре око» (або «Зоркий глаз»), яка має купу позитивних відгуків і стала хітом продажів на ринку настільних ігор.

Гостре Око — це настільна гра від компанії Vladi Toys. У коробці ви знайдете 2 гри: «Бінго!» і «Будь першим». Мета кожної з ігор, знайти збіги і швидше за всіх натиснути на дзвіночок. Хто збере більше ігрових фішок — той і виграв!

Мир Настолок, Настільні ігри купити придбати Geek Informator. Настільна гра Зоркий глаз 2

 

Ігровий процес дуже простий, тому вона сподобається як дітям від 5 років, так і дорослі, які прекрасно проведуть час. Гра тренує й мозок: допоможе швидко приймати рішення й концентрувати увагу. Партія може зайняти до 30 хвилин.