😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

До мережі потрапили характеристики нової лінійки Samsung Galaxy Note 20

Схоже, ніхто не може захиститися від витоків…

Samsung-Galaxy-Note-20

Генеральний директор Display Chain Consultants Росс Янґ розповів авторам YouTube-каналу Greggles TV деякі цікаві дані щодо нових смартфонів. Мова йде про лінійку Samsung Galaxy Note 20. За його словами, Note 20 та Note 20 Plus стануть першими смартфонами на ринку, що матимуть ультразвуковий відбиток пальців другого покоління Qualcomm 3D Sonic Max. Ця технологія дозволяє зчитувати два відбитки одночасно.

Камери нових смартфонів значних змін не понесуть. Вони схожі на ті, що встановлені на Note 10. Дисплей Note 20 матиме на 6,42 дюйми, а Note 20 Plus — 6,87 дюймів. Оперативна пам’ять в обох складатиме 16 ГБ, а ємність акумуляторів досягатиме від 4 000 мАч до 5 000 мАч.

Також Янґ підтвердив, що продажі мають початися серпні, разом зі складним Galaxy Fold 2. Хоча, щодо останнього він невпевнений, бо його можуть затримати до вересня.

Раніше ми також розповідали про те, що LG готує до випуску «Т-подібний» смартфон із двома екранами. Окрім цього також розповідали і про новий виток у Apple. Через нього до мережі потрапили подробиці щодо iPhone 12.