😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Топові концерти в Палаці Спорту

Якщо артист зміг зібрати Палац Спорту, то це дуже успішний артист.

Палац спорту

По праву цей майданчик вважається одним із найбільш затребуваних в Україні. Нерідко саме тут дають концерти зірки світового масштабу й топові артисти України.

Побачити весь перелік подій і придбати на них квитки можна, перейшовши за посиланням: https://ticketsbox.com/ua/dvorets-sporta3/

Які концерти підготував для нас Палац Спорту — читайте нижче.

Ленні Кравіц

Так, Так. Саме він! В останній раз артист відвідував Україну з концертом 12 років тому. І пропустити виступ легендарного американського виконавця — неймовірне розчарування.

Цього разу Ленні Кравіц презентує українській публіці свій альбом Raise Vibration і тригодинне шоу з живим виконанням.

Рекомендуємо обзавестися квитками вже зараз, так як ближче до дати події (13 червня) ціна буде зростати.

Kazka

Автори безсумнівного хіта не тільки в Україні, а й далеко за її межами «Плакала» зберуть у перший день весни один із найбільших майданчиків України. На цей раз колектив представить свій новий альбом під назвою «Nirvana».

Як кажуть самі артисти, цей альбом — нова грань їхньої творчості, нові емоції й новий щабель духовного розвитку.

Тіма Білоруських

Ще недавно в головах у всіх крутилося «Незабудка твоя улюблена квітка», а вже 25 березня ми зможемо підспівувати Тіму Білоруських у Палаці Спорту. Автор найбільш вірусних пісень 2018 і 2019 років приїде в Україну зі своїм великим сольним концертом.

LP

Усього дві букви, але скільки почуттів, емоцій і переживань у її творчості! Лаура Перголіцці одна з тих небагатьох артистів, яка закохує в себе не зовнішністю, а дійсно своєю харизмою, енергетикою й піснями.

Насолодитися її виступом у столичному Палаці Спорту можна буде 16 квітня.

Оля Полякова

Королева Ночі, яка підкорила всю Україну своїми гарними ногами, колекцією кокошников і неймовірним почуттям гумору й самоіронії. Ми любимо її за танцювальні мелодії, під які неможливо встояти на місці, за тексти пісень, які врізаються в пам’ять із першого разу й за життєвість історій, про які співається в композиціях.

Уже традиційно третій рік поспіль Оля Полякова 26 жовтня запрошує всіх бажаючих на шоу «Королева Ночі. На біс». А бажаючих буде, як завжди, чимало. Тому інформація тільки для вас — квитки на виступ можна купити вже зараз.

Тікетбокс — ми обираємо для Вас тільки краще.