😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Total War: Shogun 2 скоро почнуть роздавати абсолютно безкоштовно

Не хочеться стратегій? У The Crew 2 пройдуть безкоштовні вихідні!

Total war (1)

Згідно з даними SteamDB, наступного тижня в торговельному майданчику Steam почнуть безкоштовно роздавати Total War: Shogun 2. Проте, триватиме це доволі недовго — усього 48 годин, тому варто не проґавити таку можливість!

Total War: Shogun 2 — це глобальна стратегія від Creative Assembly. Серія Total War відома своєю точністю та реалістичністю, та примушує гравців чітко розробляти тактику ведення бою. Конкретно ця частина вийшла у 2011-му році, та зараз має 89 % схвальних відгуків.

Акція почнеться 18-го квітня о 08:00 за Києвом.

Якщо ж вам більше до вподоби швидкість та автомобілі, то пропонуємо пірнути в усе це з головою під час безкоштовних вихідних у The Crew 2. З 9-го по 13-те квітня в цю гру можна буде грати без жодної плати на PS4 та PC. Користувачі зможуть випробувати навіть усі останні оновлення.

Знайти безкоштовний доступ можна буде в Uplay та PS Store. Кожен бажаючий уже може попередньо завантажити клієнт гри. Відкриття серверів відбудеться о 19:00 за Києвом 9-го квітня. До речі, на тих же сторінках ви можете знайти ще і знижки на цей проєкт, тому якщо вам сподобається — можна взяти собі назавжди за приємною ціною.

До речі, щодо PlayStation… Ви вже встигли зацінити новий контролер DualSense від Sony? Якщо ні, то пропунуємо це зробити просто зараз разом із нами!

Якщо вже казати про мечі, бої та поля бою, то чому б не згадати те, що нова Mount & Blade 2: Bannerlord обійшла всіх своїх конкурентів, та зайняла перше місце в щотижневому чарті Steam? Так, так, якщо ви раніше не встигли оцінити весь потенціал цієї серії ігор, то пропонуємо зробити це зараз!