😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Twitch сходить із глузду: нові правила використання звуку з ігор б’ють по всім підряд

Стрімери почали в знак протесту робити трансляції з повністю вимкненим звуком з ігор. Це стосується навіть музичних тайтлів.

twitch

Останнім часом правила Twitch намагаються підлаштуватися під усіх та одразу, але, як ми знаємо, такий підхід нічим хорошим не закінчиться. Спочатку нові правила почали «карати» стрімерів за музику в іграх.

Один із користувачів запитав у представників технічної підтримки майданчику про музику із Cyberpunk 2077. Оскільки вона написана спеціально для гри, то може її можна залишити під час майбутніх трансляцій. Відповідь підтримки дала зрозуміти загальне розуміння ситуації платформою Twitch.

Ми радимо прочитати угоду в грі та використовувати всі можливості вимкнути музику в іграх, або взагалі вимкнути звук із гри.

Відповідь на питання представником технічної підтримки Twitch

Останнім часом ця фігня пішла далі. Дехто зі стрімерів уже жалілися на те, що їх блокують за звуки курантів старих годинників, поліцейські сирени чи навіть вітер.

Стрімери вирішили в знак протесту проводити дійсно трансляції взагалі без звуку з ігор. Натомість вони самі озвучували моменти з ігор, видаючи різні звуки. Стрімери, які показували до цього якісь музичні ігри, типу Beat Saber, також вимкнули музику, залишивши тільки звук «розрізання» блоків мечами. Виглядає… не дуже.

Деякі музиканти, побачивши цю ситуацію, почали викладати у вільний доступ свою музику. Вони повідомили, що ці треки можна підставляти та використовувати в іграх, і ніхто не поскаржиться на порушення авторських прав щодо запропонованого списку. Twitch також має власний сервіс «безпечної» музики. Проте, усі ми розуміємо, що місцями музика в іграх підібрана ідеально під момент, що демонструється, і підставити щось інше — фактично, зіпсувати всю задумку.