😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У Doom Eternal з’явиться перший у франшизі монстр-жінка

Невже навіть тут виникли скарги на дискримінацію?

Doom

Sony оприлюднила невелике відео, на якому продемонструвала нового монстра, що з’явиться в Doom Eternal. Компанія стверджує, що це перший у франшизі персонаж-демон жіночої статі. Ґеймдиректор Doom Eternal Х’юґо Мартін підтвердив цю інформацію. Цікаво, чи замішані тут такі звичні для останнього часу скарги в адресу розробників ігор щодо дискримінації жінок у проєктах? Щодо цього коментарів, на жаль, ніхто не надав.

Отже, розглянемо представлене створіння. За даними розробників, звуть її Whiplash (дослівно перекладається як «Ремінь батога», але на увазі мається, напевно, саме «Батіг»). Собою вона являє кібернетичного демона з двома закрученими рогами. Її мозок видно неозброєним оком (бо вони прямо на поверхні), а в руках вона тримає два клинка на ланцюгах. Нижня частина її тіла походить, скоріш за все, від змії.

Демон швидко переміщається й намагається напасти на гравця збоку. Вона також відкидає енергетичні хвилі, що шкодять головному герою. Хай там як, але подивитися на розвивання цього монстру на шматки можна в невеличкій підбірці брутальних вбивств у Doom Eternal (18+).