😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У другому сезоні «Мандалорця» з’являться епічні бої на світлових мечах

Дійсно, не можна робити проєкт за «Зоряними війнами» й обійтися без джедайської зброї.

Мандалорець

Обережно! Тут ми можемо випадково заспойлерити деякі деталі першого сезону!

Світлові мечі — це один із головних атребутів всесвіту «Зоряних війн». Проте, у першому сезоні «Мандалорця» цю зброю ми бачили хіба що один раз — у руках у персонажа Моффа Ґідеона. Актор Джанкарло Еспозіто, що саме й зіграв володаря джейдайського клинка, на Fan Expo Vancouver заспокоїв фанатів всесвіту: у другому сезон серіалу буде доволі багато епічних боїв на світлових мечах.

Сподіваюся, вам сподобається, коли ви це побачите. У цьому шоу буде масштабний і епічний екшн зі світловими мечами. Зазначу, що в першому сезоні лише мій персонаж був удостоєний честі мати світловий меч. Це прекрасно.

Джанкарло Еспозіто

Що ж стосується того, хто ще зможе впоратися з такою зброєю, то про це актор змовчав. Він лише закликав дивитися другий сезон, коли той потрапить на екрани. Щоправда, коли саме це відбудеться також поки що невідомо.

Якщо ж ви саме шукаєте, де можна вигідно та з комфортом подивитися «Мандалорця», чи будь-який інший серіал чи фільм, або ж навіть просто розслабитися невеликою компанією та пограти на PS4 подалі від шумних сусідів або інших неприємностей — радимо мінікінотеатри Кінобокс. Ми вже затестували й описали всі свої враження. Повірте, на величезному екрані із суперзвуком удвох — це те, що треба для відпочинку (або може й 8-го березня знадобиться).