😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У фанатів з’явився новий привід для поваги Кіану Рівза та Ентоні Гопкінса

Акторка Вайнона Райдер розповіла, як вони відмовилися за вказівкою режисера доводити її до сліз.

Кіану Рівз

Під час інтерв’ю виданню The Times акторка Вайнона Райдер розповіла про один цікавий випадок на зйомках фільму «Дракула». Мова тут піде про Кіану Рівза та Ентоні Гопкінса, та новий привід для їхніх фанатів додати їм «+1 до респекту».

Райдер розповіла про випадок під час зйомок, а саме про сцену, у якій Дракула у виконанні Гарі Олдмана обертається на пацюків. Акторка там мала зобразити істерику. Постановник картини вирішив, що для того, аби емоції виглядали реалістичніше, її потрібно довести морально. Через це він почав на неї кричати та ображати її.

Режисер спробував залучитися в цій справі підтримкою партнерів Вайнони, а саме Рівза та Гопкінса. Проте, не дивлячись на ризики для ролі, вони не стали виконувати наказ постановника.

дракула

Я повинна була плакати. Річард Ґрант, Ентоні Гопкінс, Кіану… Френсіс намагався змусити їх усіх викрикувати слова, від яких я заплачу. Але Кіану не став, Ентоні не став… З цього нічого не вийшло.

Вайнона Райдер

Нагадаємо, що стрічка «Дракула» вийшла у 1992-му році. Картину знімали за мотивами твору Брема Стокера, та отримала три премії «Оскар» та ще декілька нагород.