Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

У FIFA 21 тепер можна зіграти за співачку Дуа Ліпу

Схоже, розробники не дуже «парилися» зі способами додавання персонажу, чим не на жарт розлютили представниць феміністичного руху.

Дуа Ліпа

Electronic Arts випустила оновлення для FIFA 21. Тепер у грі з’явилося декілька персонажів, які в реальному житті не мають жодного відношення до футболу. Зіграти можна за зірку «Формули-1» Льюїса Гемілтона, Девіда Бекхема, музиканта DJ Snake та співачку Дуа Ліпу.

Найбільш обговорюваним став саме останній персонаж. Справа в тому, що творці додають тільки образи, якось підлаштовуючи їм характеристики. Проте, анімації від цього не змінюються. Це стосується й анімацій «святкування» голів.

В FIFA 21 можно сыграть за певицу Дуа Липу. Феминистки недовольны | Канобу - Изображение 1

Мова тут не йде про жіночий футбол, а просто можливість обрати співачку собі в команду. Чимало користувачів зраділи такому введенню, бо це може стати першим кроком до введення жіночих команд. Проте, є в такого рішення такі моменти, що викликали невдоволення у феміністичної спільноти. Та й рядових ґеймерів така ситуація не дуже радує.

Справа в тому, що після забивання голу команда відправляєтся вітати та обіймати «героя». Проте, якщо з чоловіками ніяких проблем не виникає, то анімації деяких рухів по відношенню до жінку виглядають так, наче вони «лапають» її за груди. Жінки просять розробників у майбутніх доповненнях враховувати біологічні відмінності.