😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У Московії правоохоронці зупинили Бетмобіль та виписали «Бетмену» штраф

Чорт забирай, тільки погляньте на нього! Це реальний Бетмобіль на реальній дорозі! Ну, і штраф теж реальний, до речі…

Бетмен

Знаємо, самі не в захваті від написання про «щось у Московії», але ж погляньте на цього звіра — це ж точна копія автомобіля з фільму! Проте, схоже, у росіян навіть супергерої не можуть уникнути «ДАІ». У Москві вони виписали штраф чуваку на Бетмобілі. Штраф. Бетмену. За що? За відсутність реєстраційного номеру. Щоправда, незрозуміло, куди йому варто було його там почепити.

ЗМІ помітили, що ця махіна один в один схожа на ту, що у 2018-му році завезли до Московії і виставили на аукціон за 55 млн їхніх рублів. Схоже, тут усе зійшлося — за рулем точно мав бути багатий чоловік.

До речі, цю модель непогано так проробили: вона має броньоване скло, руль, що знімається та автоматичні двері. З головного: там є камера нічного бачення, тепловізори, лазерні приціли, а також копію кулемету на передньому бампері, що імітує стрільбу.

Гадаєте, зупинити Бетмобіль — це максимум? Далеко ні! Пізніше представник МВС РФ опублікував відеоролик, на якому супергеройський транспорт тягне евакуатор. Недовго вдалося водію побути Бетменом. Цікаво, чи встиг він когось врятувати?