😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

«У ньому я виглядаю круто»: Генрі Кевілл забрав додому костюм Ґеральта

Актор вирішив, що він має право мати в себе вдома такий відьмацький атрибут.

Відьмак

Генрі Кевілл, який зіграв Ґеральта з Рівії в серіалі «Відьмак» від Netflix, похизувався своїм «сувеніром» зі зйомок. Якщо чимало інших акторів тихцем залишали собі якісь незначні речі, типу персня або частини екіпірування, то Кевілл вирішив не скупитися, і прихватив із собою весь костюм. Як на таке відреагували керівники проєкту поки що невідомо.

Я забрав його (костюм — Ред.) додому. Його не так уже і просто одягти, кожен день зачіска та грим займали по дві години, тому тепер я сиджу в ньому вдома та виглядаю круто.

Генрі Кевіл

Фанати на такий крок актора відреагували неоднозначно. Дехто почав хвилюватися за долю другого сезону серіалу, адже без костюму його неможливо знімати. З’явилися теорії, що вбрання Ґеральта зміниться, тому старе вже не потрібне, і Генрі може залишити його собі. Інші ж припускають, що привласнений актором атрибут зйомок міг просто зноситися під час розробки серій, тому для подальшої роботи просто зроблять новий.

Усі серії «Відьмака» вже вийшли на Netflix та доступні до перегляду. Ми вже розповідали про реакцію критиків на серіал, а також про причини саме такого зовнішнього вигляду медальйону Ґеральта.