😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

У новому фільмі Netflix Марк Руффало стане батьком Раяна Рейнольдса

Як таке можливо за різниці всього в 9 років між віком акторів? Цьому є пояснення в самій концепції фільму.

Марк Руффало

Видання The Hollywood Reporter повідомило, що Марк Руффало отримав роль у фантастичному фільмі від Netflix під назвою The Adam Project. Головна ж роль у ньому дісталася Раяну Рейнольдсу.

У центрі сюжету знаходиться чоловік, що подорожує в часі та зустрічає 13-річного себе. Разом вони мають знайти свого батька, якого й зіграє Руффало. Останній є видатним психіатром, якому загрожує смерть. Цього й намагається уникнути мандрівник у часі.

Картину поставить Шон Леві («Рожева пантера», «Оптом дешевше», «Ніч у музеї», «Жива сталь»). Вони вже вдруге будуть працювати з Раяном Рейнольдсом — першим досвідом була робота над «Персонажем», який ми поки ще чекаємо з усіма його відкладеннями.

Нову версію сценарію для фільму написав Джонатан Троппер («Кодахром», серіали «Бачити», «Банші», «Воїн»), що раніше працював над картиною «Далі живіть самі».

Окрім згаданих акторів у картині зіграють Зої Салдана та Дженніфер Ґарнер. Роль 13-річного Рейнольдса дісталася дебютанту Вокеру Скобеллу. Також Алекс Малларі-молодший (серіал «Темна матерія») зіграє підручного головної злодійки, що викрала передову технологію в героя Марка Руффало. Її, до речі, зіграє Кетрі Кінер.

Зйомки вже почалися у Ванкувері минулого тижня. Дати прем’єри картина ще не має.