😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У оновленні для GTA Online знайшли натяк на мапу для GTA 6

Занадто багато збігів для випадковості…

GTA6

У GTA Online додали новий гоночний трек. Фанати одразу почали вивчати контент у пошуках якихось пасхалок. Що ж, здається, вони їх знайшли. Справа в тому, що деякі локації цього треку дуже нагадують реальні місця в США та Мексиці. Звичайно, вони могли просто випадково стати прообразами мапи, але саме в них за чутками мали б відбуватися події GTA 6. Саме тому фанати вважають, що це оновлення є нічим іншим, як тизером нової частини!

Подивіться самі: зліва ви бачите новий трек з GTA Online, а справа — реальна карта Мексики та США. Червоним кольором виділено озеро Мічиган, синім — кордон між Штатами та Мексикою, а зеленим — Флориду. Саме в цьому районі має розташовуватися місто Вайс-Сіті, до якого гравці начебто мають повернутися в GTA 6, адже його прообразом стало Маямі.

GTA Online
GTA Online

На цю думку наштовхує ще й те, що один з інсайдерів, що раніше вже зливав інформацію про проєкти Rockstar, після виходу оновлення для GTA Online одразу закликав «картографів почати працювати». Ось вам і результат.

Що ж, можливо, це лише нова спроба якось «притягнути за вуха» нову частину Grand Theft Auto, а може дійсно такий собі тизер. Дізнатися про це ми зможемо тільки після офіційної заяви розробників щодо гри.