😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

«У рамках виховання»: Джонні Депп пригощав свою дочку марихуаною, коли їй було 13 років

Про це, та і про власну «любов» до вживання заборонених препаратів актор розповів сам на суді проти Ембер Герд.

Джонні Депп

У Лондоні розпочався судовий процес між колишнім подружжям Джонні Деппом та Ембер Герд. Актор подав позов до екс-дружини за наклеп. Нагадаємо, що Ембер звинуватила його в тому, що він постійно бив її під дією алкоголю чи наркотиків.

Під час першого засідання Джонні вимушений був розповісти все про вживання ним заборонених речовин. Актор зізнався, що до 14 років уже встиг «скуштувати» всі існуючі види наркотиків. Уперше «психотропи» він спробував, коли йому було 11 років. Тоді він узяв ліки своєї матері, яка приймала їх від нервового порушення. Вони містило психотропні елементи.

Пізніше почалася його Голлівудська кар’єра, і вин вирішив пуститися берега, вживаючи все підряд. Не кинув він і під час сімейного життя з Ванессою Параді. Вони розійшлися у 2012-му році, коли Депп і закохався в Ембер Герд.

Після розлучення з Ванессою Джонні зміг кинути, і в нього почався період тверезості. Проте, за його словами, важке життя з Ембер примусило його згадати про наркотики.

Окремою темою для обговорень стала історія про наркотичні речовини та його дочку від Ванесси Параді — Лілі-Роуз. Актор зізнався, що коли їй було 13 років, він дав їй спробувати марихуану. Сам Депп каже, що він лише хотів допомогти дочці зрозуміти всю небезпеку наркотиків, тому дав їй дізнатися, як вони діють. Такий-собі метод виховання.

Як це вплинуло на дівчинку — невідомо. Проте, не схоже, аби вона стала наркоманкою. Зараз 21-річна Лілі-Роуз працює над своєю кар’єрою на подіумі. Також вона знімається в голлівудських фільмах.