😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У Steam стали тимчасово безкоштовними одразу чотири гри

Серед них є і свіжий шутер від EA! Встигніть зіграти.

У Steam за принципом «Безкоштовні вихідні» стали тимчасово безкоштовними чотири гри. Деякі з них існують доволі давно, а от інші тільки з’явилися на віртуальному просторі!

Отже, нам пропонують зіграти в Barony, Quantum League, Rocket Arena та Disintegration. Розглянемо кожну з них трохи детальніше.

Barony — це RPG-рогалик від першої особи. Тут, звичайно, піксельна графіка, але цікавий кооператив та чимало незвичайних та таємничих пригод можуть перекрити цей недолік. Звичайно, ви можете спробувати цю гру в Steam, поки вона тут безкоштовна, але ви також можете й забрати її собі назавжди в Epic Games Store. Саме зараз там роздають її, і триватиме акція до наступного четверга.

У Steam ви можете знайти її за цим посиланням. На її купівлю там діє знижка в 50 %. Безкоштовні вихідні для гри триватимуть до 3-го серпня.

Quantum League — це шутер від першої особи, де вам доведеться подорожувати в часовій петлі, об’єднувати зусилля із самим собою, та воювати в матчах 1 на 1 чи 2 на 2. Головна мета — завоювати найкращий рейтинг серед усіх.

Знайти гру ви можете за цим посиланням. На неї діє знижка в 50 %. Безкоштовні вихідні триватимуть до 3-го серпня.

Rocket Arena — це новий мультиплеєрний шутер від EA та студії Final Strike Games формату «3 на 3», у якому кожен має реактивні двигуни, які можна розвивати. До речі, померти в грі не можна, а отримавши багато ушкоджень ви просто «вилітаєте» з арени.

Як це працює ви можете перевірити за цим посиланням. Безкоштовні вихідні триватимуть до 3-го серпня.

Disintegration — науково-фантастичний шутер з елементами стратегії в реальному часі. Гравці мають керувати власним гравіциклом із купою зброї, а також і своїми військами задля перемоги над ворогами. У грі є як одиночна кампанія, так і мультиплеєрний режим.

Знайти гру можна тут. Зараз на неї також діє знижка у 40 %. Безкоштовні вихідні триватимуть до 3-го серпня.