😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

«У всьому винен Трамп»: Саша Барон Коен розповів про причини повернення Бората на екрани

Погані новини для фанатів: більше цей герой не повернеться, і друга частина стане останньою.

Борат

Почнемо з не дуже приємних для прихильників «Бората» новин — цей трохи придуркуватий але по-своєму актуальний персонаж більше не повернеться на екрани. Комік Саша Барон Коен, який зіграв Бората, і був одночасно ще і співавтором та продюсером фільму, сказав, що не планує повертати героя. Справа в тому, що для сиквелу в нього була доволі специфічна мета, яку він навряд-чи знайде знову.

Я вивів Бората через Трампа. У цього фільму була ціль, і я дійсно не бачу сенсу знімати його знову. Отже так, він закритий у шафі. Після Бруно я був серйозно травмований. Протягом приблизно шести місяців після цього кожен раз, коли я чув поліцейську сирену, я починав нервувати, оскільки поліція мене постійно переслідувала. Я заприсягся більше ніколи не зніматися в іншому незаконному фільмі.

Саша Барон Коен

Проте, не склалося, як планувалося. Минулого року він таки вирішив повернути персонажа з пильних полиць. На те в нього були причини, які він не зміг ігнорувати. Причина та полягала в діючому президенті США Дональді Трампі та виборах, що наближалися.

Я відчував, що демократія в небезпеці, я відчував, що життя людей у небезпеці, і я відчував себе зобов’язаним завершити фільм. Спочатку фільм був про небезпеку Трампа і трампізму. Коронавірус продемонстрував смертельний ефект від його розповсюдження брехні та теорій змови.

Саша Барон Коен

Оскільки з кінотеатрами була пандемічна проблемка, Барон вирішив, що найкращим рішенням буде запустити фільм у цифровому форматі, аби його побачила якомога більша частина людей. Саме тому вони уклали угоду з Amazon Studios.