Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Українська професійна танцівниця зіграє одного з монстрів у новому фільмі за Resident Evil

Вона вже показала свої тренування до виконання ролі, тож за її рухами та образом фанати навіть можуть здогадатися, кого саме гратиме дівчина.

Resident Evil

Після офіційного анонсу фільму за Resident Evil, що має перезапустити кіновсесвіт, зробивши його більш наближеним до ігор, команда картини почала роботу над проєктом. Не обійшлося й без наших — професійна акробатка та танцівниця з України Марина Мазепа зіграє в новій картині одного з монстрів. Вона оприлюднила відео в Instagram, на якому відпрацьовує рухи свого персонажа.

Category:Contortionists | America's Got Talent Wiki | Fandom

Схоже, Марина зіграє Лізу Тревор — молоду дівчину, над якою корпорація Umbrella доволі довго експериментувала. Ґеймери зустрічали її в першій частині Resident Evil та Resident Evil HD Remaster, де вона полювала на Альберта Вескера. Там видно, як сильно змінили її експерименти, а про психіку й говорити не варто.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Getting some new moves down for my new character 🎥🎞📽!!! A sip of @celsiusofficial gave me some superpowers 🦍😂💪… the end of the video is my favorite part😂….rrrrrr 🦁! . More’s coming soon ☺️ who do you think I’m playing??

Допис, поширений MARINA MAZEPA | 📍LA (@marina_mazepa)

Треную нові рухи для мого персонажа

У грі Ліза Тревор була доволі повільною, але це було зумовлено ґеймплеєм, адже гравцям потрібно було уникати її на малій площі та паралельно ще і штовхати каміння. Схоже, у фільмі вона стане значно активнішою. Як і в оригінального монстра, у дівчини будуть зав’язані руки, оскільки це помітно на відео Марини Мазепи.

У фільмі Resident Evil грають Кая Скоделаріо, Роббі Амелл, Ганна Джон-Кеймен, Том Гоппер, Еван Джоґіа, Ніл МакДонаф та інші. Прем’єра картини очікується у 2021-му році.