😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Український короткометражний фільм став кращим у своїй категорії на російському кінофестивалі

Коли навіть на російських фестивалях визнають, що ми знімаємо краще.

кіно

Українська короткометражка «Не зараз» зайняла перше місце у своїй категорії на найпершому міжнародному кінофестивалі Leonid Khromov International Film Festival 2020 (LKIFF 2020). Підсумки оголосили сьогодні, 12 жовтня, у Москві в онлайн-форматі. Повідомлення ж також з’явилося на сайті заходу.

Короткометражний фільм з України виграв звання «Найкраща короткометражна драма». Водночас головний приз фестивалю LKIFF 2020 дістався короткометражці з Камеруну під назвою The Fisherman’s Diary («Щоденник рибалки»). Режисер цього фільму Ена Джонскотт також отримав звання найкращого представника своєї професії на фестивалі.

Також згадаємо й інші нагороди:

  • Найкращий документальний фільм: Розмова з Америкою (A Conversation With America), США;
  • Найкращий короткометражний фентезі-фільм: Вовк (La Louve), Франція;
  • Найкраща короткометражна комедія: Проклята бабуся (Cursed Granny), Франція;
  • Найкращий короткометражний анімаційний фільм: Єн, зворушлива історія (Ian, A Moving Story), Аргентина;
  • Найкраща жіноча роль: Ханна Алем-Девідсон, 2А Клас (2ND CLASS), Швеція;
  • Найкраща чоловіча роль: Роман Євдокимов, фільм Ярди (Yards), Росія;
  • Спеціальна номінація від голови журі кінофестивалю Відкриття року: Провінційні мрійники (Provincial dreamers), Таджикистан.

Цей фестиваль заснували тільки у квітні 2020-го року. Зробив це російський продюсер Леонід Хромов. На нього подали заявки режисери та продюсери з 33 країн світу.

Що ж до нашого переможця, то «Не зараз» розповідає про молодого чоловіка, що захворів на рак, і ніяк не може з цим змиритися. Він також не може знайти в собі сили, аби розповісти про це своїй дівчині. Проте, потім він вирішує попри все перемогти хворобу, та навіть робить коханій пропозицію.