Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

В одному з останніх коміксів Marvel засвітила реальний номер Тоні Старка

Залізній людині дійсно можна додзвонитися, і дякувати за це потрібно Торові.

Залізна людина

У сьомому випуску коміксу «Тор» від Marvel засвітився цікавий номер телефону. За сюжетом це був номер Тоні Старка, і, як виявилося, так воно і є. Подзвонивши за ним, можна навіть почути відповідь Залізної людини.

Що ж там трапилося? У коміксі Тоні Старк у попередньому випуску обмалював молот Тора. Богу грому це не дуже сподобалося, тож він вирішив підло помститися Залізній людині. Він написав на тому ж молоті особистий номер Тоні Старка з підписом, та кинув його на Землю, а конкретніше, в Оклахому, США.

Там Мйолнір побачив чоловік Адам Азіз. Він і подзвонив за вказаним номером. У процесі Тоні дізнався від нього де знаходиться молот і прибув туди. Старк не дуже зрадів тому, що на Мйолнірі, який ніхто не може підняти, тепер кожен може побачити його номер. Оскільки людей навколо було чимало, він уже передбачав, як багато дзвінків йому надійде.

Marvel слила номер телефона Железного человека. Супергерою можно позвонить и услышать ответ

Цікаво те, що за вказаним номером (212–970–4133) можна дійсно додзвонитися до Залізної людини, але вас зустріне автовідповідач. У відповідь ви почуєте голос Тоні Старка, який «пояснить» ситуацію.

Привіт, так, це Залізна людина, але через одного великого блондина-придурка я більше не використовую цей номер. У будь-якому випадку, хороша спроба. Щоби дізнатися про все, що стосується Тоні Старка, будь ласка, відвідайте www.TonyStarkIronMan.com. І ще, постарайтеся залишатися в безпеці, добре? Я й так досить зайнятий.

Відповідь Старка за вказаним номером

Якщо перейти на згаданий сайт, то браузер переведе вас на сайт Marvel, а саме на сторінку того самого коміксу. От таку схему вирішили розіграти автори Marvel.