Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

В Україні закінчили знімати фільм від Netflix з Жан-Клодом Ван Даммом

Трохи нових деталей про фільм «Останній найманець» та роль України в зйомках, разом із цікавими фактами.

Ван Дамм

Міжнародна компанія Apple Tree Vision (одним із її творців є українська Star Media) закінчила роботу над українською частиною зйомок комедійного бойовика The Last Mercenary («Останній найманець»). Фільм знімається для Netflix, а в головній ролі в ньому виступить Жан-Клод Ван Дамм.

За даними «Телекритики», світова прем’єра фільму запланована на наступний рік. Сюжет картини розповість про політичні інтриги на найвищому рівні. Головний герой — колишній агент секретних служб, який повертається до Франції, аби врятувати сина від безпідставних звинувачень у торгівлі зброєю та наркотиками, які йому висунув уряд.

Разом із Ван Даммом у картині знімається французький стендап-комік Албан Іванов («Королеви поля», «Особливі»), а також Асса Сілла («Дівоцтво») та Самір Декацца (серіал Validé). Також у фільмі зіграють: Патрік Тімсі (Patrick Timsit), Ерік Жюдор (Eric Judor), Міу-Міу і Валері Капріскі.

Режисером виступає Давид Шарон («Жарти в сторону»), а оператором-постановником — Тьєррі Арбогаст, який фактично є особистим оператором Люка Бессона («Леон», «5 елемент», «Жанна Д’Арк»). Продюсерами заявлені засновники Apple Tree — Влад Ряшин, Жан-Шарль Леві та Оліас Барко.

Не дивлячись на те, що сюжет картини відправляє глядачів до Франції, чимала частина зйомок пройшла в Києві. На роботу в нас витратити 36 днів. Коли шукали локації для виробництва стрічки, орієнтувалися на схожість із Парижем. У підсумку обрали готелі Premier Palace та Fairmont, вулицю Костянтинівську, нічний клуб Tootsie, та деякі інші місця Києва.

За даними «Нового українського кіно», спеціально для створення фільму 12 вересня київський «Сільпо», що знаходиться на вулиці Ярославській, 56А, перейменували у Votre Marche («Ваш ринок»).

The Last Mercenary («Останній найманець»)

Окрім цього частину вулиці довелося також декорувати табличками та вивісками французькою мовою. Також є пару кадрів зі зйомок:

“Останній найманець” (The Last Mercenary)“Останній найманець” (The Last Mercenary)