Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Valve приймає поразку: компанія офіційно визнала повний провал Artifact

Гра тепер стала безкоштовною, а подальшу розробку Artifact 2.0 кидають на теперішньому етапі.

Artifact

Valve офіційно визнала, що всі її спроби звернути увагу нових гравців на Artifact виявилися повністю провальними. Через це розробку Artifact 2.0, фактично, просто нічим виправдовувати, і від неї довелося відмовитися. Проєкт залишиться назавжди в тому вигляді, у якому він є зараз.

Наразі оригінальна Artifact та незавершений перезапуск 2.0 стали повністю безкоштовними у Steam. У «класичній» версії тепер неможливо купити комплекти карт — усі користувачі отримують їх безкоштовно в процесі гри. Усі придбані картки стали колекційними, завдяки чому їх начебто й можна було б продати, але з клієнту гри повністю прибрали механіку купівлі-продажу, тож виглядає це якось дивно.

Що ж Artifact Foundry (вона ж недороблена 2.0) — там карти чи комплекти взагалі неможливо придбати чи продати навіть у теорії. Отримати все це діло можна тільки в процесі гри. Різницю між оригіналом та 2.0 детально описали на окремій сторінці в Steam.

Нагадаємо, що Artifact — це колекційна карткова гра від Valve, яку компанія запустила 28 листопада 2018-го року. На верхівці гайпу вона нараховувала 60 тис активних користувачів, але доволі швидко ґеймери знайшли в ній дуже багато недопрацьовок, поганого балансу та купу іншого, і, фактично, 99 % аудиторії закинули гру.

Valve вирішила спробувати виправити ситуацію, та перезапустити свій проєкт версією 2.0 у березні 2019-го. Як бачимо, ситуацію це не врятувало.