😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Відома «Skyrim-бабуся», яка постійно випускала відео про гру, бере перерву через хамство в мережі та «погану статистику»

Жінка у своєму віці регулярно записувала стріми та спілкувалася з глядачами, але «тиск та нерви вже не ті»…

skyrim

YouTube-блогерша Ширлі Каррі, яка відома в мережі як Skyrim Grandma («Skyrim-бабуся») оголосила, що бере перерву від стримерської діяльності. Також вона планує змінити підхід до ведення свого каналу.

Жінка доволі відома серед фанатів серії The Elder Scrolls — вона постійно стрімить Skyrim, створюючи для глядачів незвичайні історії та вигадуючи власні сюжети. Її канал зібрав майже 800 тис підписників, яких вона називає своїми «онуками». Розробники цієї серії ігор навіть додадуть у гру NPC з її обличчям, аби віддати їй шану за відданість проєкту.

Проте, у своєму останньому відео жінка жаліється, що її записи стали значно гірше переглядатися, і навіть вони тільки «перемотують» їх. Окрім цього її обтяжують коментарі під записами, де до неї проявляють хамство, та завалюють купою питань. Особливо їй не подобається, коли дехто намагається вказувати їй, у що та як вона має грати.

Мені не потрібно постійно нагадувати і твердити, у що я повинна грати. Я ґеймер. Якби захотіла в щось зіграти, то зіграла б.

Ширлі Каррі

Тепер вона планує перечитувати значно меншу кількість коментарів, а деякі навіть видаляти. Поки що вона «відходить» від справ на відпочинок. Планувала вона це зробити приблизно на два тижні, проте нових записів не з’являлося вже три.