😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Власне бачення: у Польщі кінотеатри показують фільм, що виставляє українців бандитами та повіями

«Половина залу сміялася й кивала, мовляв, так, українці — такі», — громадянка України, що живе в Польщі.

фільм

У Польщі вийшов на великі екрани фільм під назвою «Петля», у якому наших громадян зображують, так би мовити, не найкращим чином. Зокрема це продажні та безпринципні люди — повії, сутенери, хабарники, та звичайно типова звична бандитська «бидлота».

Кінострічку вже охрестили «скандальною». Вона викликала масу незадоволення як в Україні, так і в самій Польщі.

Я подивилася фільм і просто шокована. Ставлення до українців і так було не найкращим — деякі обзивали «курвою», коли чули, звідки я приїхала.

Вікторія Смаль зі Львова, яка живе під Краковом

Що ж там такого? Головні герої фільму — це польський поліцейський Деніель та два українські брати Женя й Алекса. Останні — це сутенери-бандити, з якими зв’язався Деніель, і завдяки інформації від них зміг просунутися кар’єрними сходами. Він стає співробітником Центрального бюро розслідування (аналог СБУ).

Постер до фільму / Фото Multikino

Отже відкривають вони бордель, куди привозять дівчат з України. Спочатку їх змушують там тільки танцювати, а потім переходять і до послуг більш протизаконного характеру. Цікаво те, що через кордон їх перевозять у відключці через такого-собі українського прикордонника, який без зайвих вагань бере «1000 доларів за тіло» і спокійненько закриває на все очі.

Ще показали нібито одного з українських міністрів, який спонсорував бордель і брав свій відсоток. І все це показано жорстко і грубо, зі сценами насильства й сексу. Також показана корупція в Україні, що всі питання на кордоні можна «порішати».

Вікторія Смаль

Дівчина додала, що «половина залу сміялася й кивала, мовляв, так, українці — такі». Водночас режисер фільму Патріка Вега каже, що хотів передати соціальну проблему торгівлі людьми і примусу до проституції, але просто його частково не так зрозуміли.

Хотіла піти після половини фільму, не знаю, що зупинило. Ніякого сюжету, погана гра, погані діалоги, усе обертається навколо поганих сексуальних сцен, шкода витрачених даремно часу і грошей.

Відвідувачка кінотеатру Івонна

Жінки зі Східної Європи мають таку репутацію на Заході через ринок торгівлі людьми. Тут Вега працює на відчуттях і копіює те, що добре продається, і людям подобається спостерігати за насильством, сексом, наркотиками, підпіллям.

Польський кіноексперт Агата Лоу

Проте, чималій кількості людей цей фільм припав до смаку. Водночас у дипломатичних колах очікується новий конфлікт між Польщею та Україною. Інсайдери кажуть, що такі фільми, що крутяться в кінотеатрі на постійній основі, не знімають просто так.